Slicer Discord
Between Two Cities box organizer trays – 3D-printbaar model van Thingiverse Thingiverse

Between Two Cities box organizer trays

120 Downloads
59 Likes
2 Makes
Model downloaden
This is a set of organizer trays for the board game [Between Two Cities](https://boardgamegeek.com/boardgame/168435/between-two-cities). It keeps all the tiles neatly organized in stacks inside the box when not in play, and leaves enough space for the score board and rule booklets on top. While playing the game, the trays can be lifted out and the box used to shuffle and randomly draw tiles as normal.

You can glue the separate pieces together to make one stiff tray or leave them separate, as they don't move around much when the box is full. They were separated to facilitate printing on a smaller printer, with each piece being no larger than 133x133 mm. They require no supports.

Note: This was designed for the special edition box. I do not know if other editions have the same dimensions.
Bron
Thingiverse
Wat je nodig hebt om te printen: Beginner Gemiddelde betrouwbaarheid
Waarom?
geen supports
Zonder supports Eendelig
Supports 0/3
Montage 0/3
Instellingen 1/3
Bedgrootte 0/3
Nabewerking 1/3
Printer
FDM / FFF
Bestandsformaat
STL
Materiaal
PLA
Min. bedgrootte
133 mm (Gemiddeld)
Nabewerking
Lijmen
Software
Cura, PrusaSlicer of vergelijkbaar
Veelgestelde vragen
Welke 3D-printer is geschikt voor Between Two Cities box organizer trays?
Elke FDM-printer zou goed overweg moeten kunnen met Between Two Cities box organizer trays. Het is geprint op machines zoals Bambu Lab A1 Mini, Prusa Mini+, Creality Ender 3, most FDM printers. Een minimaal bouwvolume van 133 mm wordt aanbevolen.
Heeft Between Two Cities box organizer trays supports nodig bij het printen?
Nee, Between Two Cities box organizer trays is ontworpen om zonder supports geprint te worden. Dat vereenvoudigt het printen en vermindert materiaalverbruik en nabewerking.
In welk bestandsformaat is Between Two Cities box organizer trays beschikbaar?
Between Two Cities box organizer trays is beschikbaar in het formaat STL. Deze bestanden kunnen worden geopend en geslicet met gratis software zoals Cura, PrusaSlicer, Bambu Studio of OrcaSlicer voor FDM-printen, of ChiTuBox en Lychee Slicer voor resin-printen. De download wordt aangeboden via Thingiverse.
Is Between Two Cities box organizer trays gratis te downloaden?
Ja, Between Two Cities box organizer trays is gratis te downloaden via Thingiverse. Controleer altijd de licentie op het oorspronkelijke platform om commercieel gebruik, remixen en naamsvermelding te begrijpen.
Nog geen beoordelingen
Nog geen reacties – wees de eerste!

Vergelijkbare modellen

6 Suggesties
Feed Blog Slicer Kostenrekenmachine Zoeken op afbeelding Indienen Kontakt Trends ☕ Buy me a coffee
DE EN FR ES IT NL

Toevoegen aan collectie