Slicer Discord
Container for Desk Supplies – 3D-printbaar model van MakerWorld MakerWorld
Organizers

Container for Desk Supplies

5 Downloads
0 Likes
2 Makes
Model downloaden
A cool pencil holder that can store lots of things. I also created this on “Make my Vase” in MakerLab.
Categorie
Organizers
Bron
MakerWorld
Gepubliceerd
Bijgewerkt
Wat je nodig hebt om te printen: Beginner Lage betrouwbaarheid
Waarom?
print-in-place ontwerp · grote print
Print-in-place
Supports 1/3
Montage 0/3
Instellingen 1/3
Bedgrootte 2/3
Nabewerking 0/3
Printer
FDM / FFF
Bestandsformaat
STL
Materiaal
Min. bedgrootte
200 mm (Groot)
Software
Cura, PrusaSlicer of vergelijkbaar
Veelgestelde vragen
Welke 3D-printer is geschikt voor Container for Desk Supplies?
Elke FDM-printer zou goed overweg moeten kunnen met Container for Desk Supplies. Het is geprint op machines zoals Bambu Lab A1, Prusa MK4, Creality Ender 3, Anycubic Kobra. Een minimaal bouwvolume van 200 mm wordt aanbevolen.
Heeft Container for Desk Supplies supports nodig bij het printen?
Container for Desk Supplies is print-in-place — komt gebruiksklaar van het printbed. Geen supports, geen montage.
In welk bestandsformaat is Container for Desk Supplies beschikbaar?
Container for Desk Supplies is beschikbaar in het formaat STL. Deze bestanden kunnen worden geopend en geslicet met gratis software zoals Cura, PrusaSlicer, Bambu Studio of OrcaSlicer voor FDM-printen, of ChiTuBox en Lychee Slicer voor resin-printen. De download wordt aangeboden via MakerWorld.
Is Container for Desk Supplies gratis te downloaden?
Ja, Container for Desk Supplies is gratis te downloaden via MakerWorld. Controleer altijd de licentie op het oorspronkelijke platform om commercieel gebruik, remixen en naamsvermelding te begrijpen.
Nog geen beoordelingen
Nog geen reacties – wees de eerste!

Vergelijkbare modellen

6 Suggesties
Feed Blog Slicer Kostenrekenmachine Zoeken op afbeelding Indienen Kontakt Discord ☕ Buy me a coffee
DE EN FR ES IT NL

Toevoegen aan collectie