Slicer Discord
Cute flexi cat – 3D-printbaar model van MakerWorld MakerWorld
Image to Keychain

Cute flexi cat

5 Downloads
5 Likes
4 Makes
Model downloaden
😼😼😼A flexi cat keychain is a perfect gift for any child or adult.
Categorie
Image to Keychain
Bron
MakerWorld
Gepubliceerd
Bijgewerkt
Wat je nodig hebt om te printen: Beginner Lage betrouwbaarheid
Waarom?
print-in-place ontwerp
Print-in-place
Supports 1/3
Montage 0/3
Instellingen 1/3
Bedgrootte 0/3
Nabewerking 0/3
Printer
FDM / FFF
Bestandsformaat
STL
Materiaal
Min. bedgrootte
50 mm (Klein)
Software
Cura, PrusaSlicer of vergelijkbaar
Veelgestelde vragen
Welke 3D-printer is geschikt voor Cute flexi cat?
Elke FDM-printer zou goed overweg moeten kunnen met Cute flexi cat. Het is geprint op machines zoals Bambu Lab A1 Mini, Prusa Mini+, Creality Ender 3, most FDM printers. Een minimaal bouwvolume van 50 mm wordt aanbevolen.
Heeft Cute flexi cat supports nodig bij het printen?
Cute flexi cat is print-in-place β€” komt gebruiksklaar van het printbed. Geen supports, geen montage.
In welk bestandsformaat is Cute flexi cat beschikbaar?
Cute flexi cat is beschikbaar in het formaat STL. Deze bestanden kunnen worden geopend en geslicet met gratis software zoals Cura, PrusaSlicer, Bambu Studio of OrcaSlicer voor FDM-printen, of ChiTuBox en Lychee Slicer voor resin-printen. De download wordt aangeboden via MakerWorld.
Is Cute flexi cat gratis te downloaden?
Ja, Cute flexi cat is gratis te downloaden via MakerWorld. Controleer altijd de licentie op het oorspronkelijke platform om commercieel gebruik, remixen en naamsvermelding te begrijpen.
Nog geen beoordelingen
Nog geen reacties – wees de eerste!

Vergelijkbare modellen

6 Suggesties
Feed Blog Slicer Kostenrekenmachine Zoeken op afbeelding Indienen Kontakt Discord β˜• Buy me a coffee
DE EN FR ES IT NL

Toevoegen aan collectie