Slicer Discord
Ironman bust – 3D-printbaar model van Creality Cloud Creality Cloud

Ironman bust

door
0 Downloads
0 Likes
0 Makes
Model downloaden
Thank you for downloads, likes...Enjoy !Design ConceptsThis Ironman bust exemplifies sleek mechanical design, capturing the essence of a dynamic superhero. The intricate details of the armor reflect a modern aesthetic while ensuring faithful character representation.UsageDesigned as a collectible or decorative piece for fans of superhero movies, this bust is ideal for placement in display cabinets or shelves, enhancing any pop culture collection.
Bron
Creality Cloud
Gepubliceerd
Wat je nodig hebt om te printen: Gevorderd Gemiddelde betrouwbaarheid
Waarom?
supports nodig · 2 kleuren · zeer grote print
Eendelig Supports vereist 2 kleuren / AMS Mogelijk schalen/splitsen nodig
Supports 2/3
Montage 0/3
Instellingen 2/3
Bedgrootte 3/3
Nabewerking 0/3
Printer
FDM / FFF
Bestandsformaat
STL
Materiaal
PLA
Min. bedgrootte
300 mm (Zeer groot)
Kleuren
2 (AMS/MMU aanbevolen)
Software
Cura, PrusaSlicer of vergelijkbaar
Veelgestelde vragen
Welke 3D-printer is geschikt voor Ironman bust?
Elke FDM-printer zou goed overweg moeten kunnen met Ironman bust. Het is geprint op machines zoals Bambu Lab X1C, Prusa MK4, Creality K1 Max, Anycubic Kobra Max. Een minimaal bouwvolume van 300 mm wordt aanbevolen.
Heeft Ironman bust supports nodig bij het printen?
Ja, Ironman bust heeft waarschijnlijk supports nodig vanwege overhangen en geometrie. We raden boom-supports in je slicer aan voor makkelijker verwijderen. Schakel supports in in Cura, PrusaSlicer of Bambu Studio vóór het printen.
In welk bestandsformaat is Ironman bust beschikbaar?
Ironman bust is beschikbaar in het formaat STL. Deze bestanden kunnen worden geopend en geslicet met gratis software zoals Cura, PrusaSlicer, Bambu Studio of OrcaSlicer voor FDM-printen, of ChiTuBox en Lychee Slicer voor resin-printen. De download wordt aangeboden via Creality Cloud.
Is Ironman bust gratis te downloaden?
Ja, Ironman bust is gratis te downloaden via Creality Cloud. Controleer altijd de licentie op het oorspronkelijke platform om commercieel gebruik, remixen en naamsvermelding te begrijpen.
Nog geen beoordelingen
Nog geen reacties – wees de eerste!
Feed Blog Slicer Kostenrekenmachine Zoeken op afbeelding Indienen Kontakt Discord ☕ Buy me a coffee
DE EN FR ES IT NL

Toevoegen aan collectie