Slicer Discord
🐙Keychain Flexi Octopus Articulated🐙 – 3D-printbaar model van MakerOnline MakerOnline
🐙Keychain Flexi Octopus Articulated🐙 – Bild 1 🐙Keychain Flexi Octopus Articulated🐙 – Bild 2
Tools

🐙Keychain Flexi Octopus Articulated🐙

door A3D-Rome · Tools
796 Downloads
140 Likes
0 Makes
Model downloaden
🐙 Flexi Octopus: Your Perfect Articulated Companion This tiny octopus is more than just cute; it’s engineered for maximum printing ease. Featuring a flexible, high-quality design and incredibly fast print times, it’s the perfect choice for a unique keychain, a fidget toy, or a thoughtful gift. 🛠️ Technical & Printing Details The model is designed as a multi-part print, making it accessible to everyone, even those without automatic filament systems (like AMS): Print Time: Approximately 1.50 hours total (1h 23min for the body + 30min for the eyes). No ACE Required: Since the eyes are printed separately, users without an ACE can simply use a manual pause-and-swap filament technique to achieve a professional, multi-color look with ease.
Categorie
Tools
Bron
MakerOnline
Gepubliceerd
Wat je nodig hebt om te printen: Beginner Gemiddelde betrouwbaarheid
Waarom?
print-in-place ontwerp · 2 kleuren
Print-in-place 2 kleuren / AMS
Supports 1/3
Montage 0/3
Instellingen 1/3
Bedgrootte 0/3
Nabewerking 0/3
Printer
FDM / FFF
Bestandsformaat
STL
Materiaal
Min. bedgrootte
50 mm (Klein)
Kleuren
2 (AMS/MMU aanbevolen)
Geschatte printtijd
50 h
Software
Cura, PrusaSlicer of vergelijkbaar
Veelgestelde vragen
Welke 3D-printer is geschikt voor 🐙Keychain Flexi Octopus Articulated🐙?
Elke FDM-printer zou goed overweg moeten kunnen met 🐙Keychain Flexi Octopus Articulated🐙. Het is geprint op machines zoals Bambu Lab A1 Mini, Prusa Mini+, Creality Ender 3, most FDM printers. Een minimaal bouwvolume van 50 mm wordt aanbevolen.
Heeft 🐙Keychain Flexi Octopus Articulated🐙 supports nodig bij het printen?
🐙Keychain Flexi Octopus Articulated🐙 is print-in-place — komt gebruiksklaar van het printbed. Geen supports, geen montage.
Hoe lang duurt het om 🐙Keychain Flexi Octopus Articulated🐙 te printen?
Volgens de ontwerpaantekeningen duurt 🐙Keychain Flexi Octopus Articulated🐙 ongeveer 50 uur om te printen bij standaardinstellingen (laaghoogte 0,2 mm, vulling 15 %). De werkelijke printtijd varieert op basis van printersnelheid, laaghoogte en vullingsdichtheid.
In welk bestandsformaat is 🐙Keychain Flexi Octopus Articulated🐙 beschikbaar?
🐙Keychain Flexi Octopus Articulated🐙 is beschikbaar in het formaat STL. Deze bestanden kunnen worden geopend en geslicet met gratis software zoals Cura, PrusaSlicer, Bambu Studio of OrcaSlicer voor FDM-printen, of ChiTuBox en Lychee Slicer voor resin-printen. De download wordt aangeboden via MakerOnline.
Is 🐙Keychain Flexi Octopus Articulated🐙 gratis te downloaden?
Ja, 🐙Keychain Flexi Octopus Articulated🐙 is gratis te downloaden via MakerOnline. Controleer altijd de licentie op het oorspronkelijke platform om commercieel gebruik, remixen en naamsvermelding te begrijpen.
Nog geen beoordelingen
Nog geen reacties – wees de eerste!

Vergelijkbare modellen

6 Suggesties
Feed Blog Slicer Kostenrekenmachine Zoeken op afbeelding Indienen Kontakt Discord ☕ Buy me a coffee
DE EN FR ES IT NL

Toevoegen aan collectie