Slicer Discord
Moai Bic Lighter holder – 3D-printbaar model van Thingiverse Thingiverse
Moai Bic Lighter holder – Bild 1 Moai Bic Lighter holder – Bild 2 Moai Bic Lighter holder – Bild 3
Gadgets

Moai Bic Lighter holder

412 Downloads
403 Likes
5 Makes
Model downloaden
I was unable to find a Moai lighter holder online, or anywhere, so... This is an Easter Island Moai statue designed to hold a Bic lighter (standard size).

This is based on the excellent Moai print designed by cerberus333. https://www.thingiverse.com/thing:1559944

See the complete collection of my 3D print creations on Printables.com at:
https://www.printables.com/social/258622-rreibel/models
Categorie
Gadgets
Bron
Thingiverse
Gepubliceerd
Wat je nodig hebt om te printen: Gemiddeld Gemiddelde betrouwbaarheid
Waarom?
supports nodig · grote print
Eendelig Supports vereist
Supports 2/3
Montage 0/3
Instellingen 1/3
Bedgrootte 2/3
Nabewerking 0/3
Printer
FDM / FFF
Bestandsformaat
STL
Materiaal
Min. bedgrootte
200 mm (Groot)
Software
Cura, PrusaSlicer of vergelijkbaar
Zelfde ontwerper, meer platforms

richreibel publiceert ook op

1 extra modellen op 1 andere platforms

Geverifieerd door overeenkomende modeltitels op platforms.
Veelgestelde vragen
Welke 3D-printer is geschikt voor Moai Bic Lighter holder?
Elke FDM-printer zou goed overweg moeten kunnen met Moai Bic Lighter holder. Het is geprint op machines zoals Bambu Lab A1, Prusa MK4, Creality Ender 3, Anycubic Kobra. Een minimaal bouwvolume van 200 mm wordt aanbevolen.
Heeft Moai Bic Lighter holder supports nodig bij het printen?
Ja, Moai Bic Lighter holder heeft waarschijnlijk supports nodig vanwege overhangen en geometrie. We raden boom-supports in je slicer aan voor makkelijker verwijderen. Schakel supports in in Cura, PrusaSlicer of Bambu Studio vóór het printen.
In welk bestandsformaat is Moai Bic Lighter holder beschikbaar?
Moai Bic Lighter holder is beschikbaar in het formaat STL. Deze bestanden kunnen worden geopend en geslicet met gratis software zoals Cura, PrusaSlicer, Bambu Studio of OrcaSlicer voor FDM-printen, of ChiTuBox en Lychee Slicer voor resin-printen. De download wordt aangeboden via Thingiverse.
Is Moai Bic Lighter holder gratis te downloaden?
Ja, Moai Bic Lighter holder is gratis te downloaden via Thingiverse. Controleer altijd de licentie op het oorspronkelijke platform om commercieel gebruik, remixen en naamsvermelding te begrijpen.
Nog geen beoordelingen
Nog geen reacties – wees de eerste!

Vergelijkbare modellen

6 Suggesties
Feed Blog Slicer Kostenrekenmachine Zoeken op afbeelding Indienen Kontakt Discord ☕ Buy me a coffee
DE EN FR ES IT NL

Toevoegen aan collectie