Slicer Discord
Persian Immortals Army – 3D-printbaar model van Thingiverse Thingiverse

Persian Immortals Army

door Roundpiece
319 Downloads
169 Likes
0 Makes
Model downloaden
Four minitures of the Persian Immortals. One version with a base, one ready for other bases.

The Immortals were called such because of the way in which the army was formed. When a member of the 10,000-strong force was killed or wounded, he was immediately replaced by someone else. This allowed for the infantry to remain cohesive and consistent in numbers, no matter what happened. Thus, from an outsider’s perspective, it would appear that each member of the infantry was ‘immortal’, and their replacement may have represented a resurrection of sorts.
Bron
Thingiverse
Wat je nodig hebt om te printen: Gemiddeld Gemiddelde betrouwbaarheid
Waarom?
supports nodig
Eendelig Supports vereist
Supports 2/3
Montage 0/3
Instellingen 1/3
Bedgrootte 0/3
Nabewerking 0/3
Printer
FDM / FFF
Bestandsformaat
STL
Materiaal
PLA
Min. bedgrootte
50 mm (Klein)
Software
Cura, PrusaSlicer of vergelijkbaar
Veelgestelde vragen
Welke 3D-printer is geschikt voor Persian Immortals Army?
Elke FDM-printer zou goed overweg moeten kunnen met Persian Immortals Army. Het is geprint op machines zoals Bambu Lab A1 Mini, Prusa Mini+, Creality Ender 3, most FDM printers. Een minimaal bouwvolume van 50 mm wordt aanbevolen.
Heeft Persian Immortals Army supports nodig bij het printen?
Ja, Persian Immortals Army heeft waarschijnlijk supports nodig vanwege overhangen en geometrie. We raden boom-supports in je slicer aan voor makkelijker verwijderen. Schakel supports in in Cura, PrusaSlicer of Bambu Studio vóór het printen.
In welk bestandsformaat is Persian Immortals Army beschikbaar?
Persian Immortals Army is beschikbaar in het formaat STL. Deze bestanden kunnen worden geopend en geslicet met gratis software zoals Cura, PrusaSlicer, Bambu Studio of OrcaSlicer voor FDM-printen, of ChiTuBox en Lychee Slicer voor resin-printen. De download wordt aangeboden via Thingiverse.
Is Persian Immortals Army gratis te downloaden?
Ja, Persian Immortals Army is gratis te downloaden via Thingiverse. Controleer altijd de licentie op het oorspronkelijke platform om commercieel gebruik, remixen en naamsvermelding te begrijpen.
Nog geen beoordelingen
Nog geen reacties – wees de eerste!
Feed Blog Slicer Kostenrekenmachine Zoeken op afbeelding Indienen Kontakt Discord ☕ Buy me a coffee
DE EN FR ES IT NL

Toevoegen aan collectie