Slicer Discord
Wire Basket – 3D-printbaar model van GrabCAD GrabCAD
STEP / IGES, Other

Wire Basket

183 Downloads
35 Likes
0 Makes
Model downloaden
A wire basket with an inserted, simple glass cylinder, just for decorative purposes only. The wire basket has a foldable carrying handle and a seperate metallic - deep drawn component - inserted ground plate. The ground plate is provided for an optional inserting of a glass cylinder. This glass cylinder can used - for example - as a flower vase. I saw this interesting article, when I passed by a shop window of a stationery shop. A more or less meaningful name could be » Flower Vase, Surrounded By Twentyfour Bars Of A Cage « 24 hours has a day and each bar is representative for 1 hour of a day. The proportional ratios and the geometry of my model are a proposal only, but the concept of the original product. The relative big file size of this model is due to the fact of the "Mergings", to show all braze joints of the wire components. The model is available in following data formats: STEP-file (.stp) of the complete assembly and all native files (.prt) and (.asm), in a (.zip)-folder, for users of »PTC Creo Parametric 2.0« Note: An updated STEP-file is available: wire_basket_1_0_asm.stp
Categorie
STEP / IGES, Other
Bron
GrabCAD
Gepubliceerd
Wat je nodig hebt om te printen: Gemiddeld Gemiddelde betrouwbaarheid
Waarom?
grote print
Eendelig
Supports 1/3
Montage 0/3
Instellingen 1/3
Bedgrootte 2/3
Nabewerking 0/3
Printer
FDM / FFF
Bestandsformaat
STEP, STL
Materiaal
PLA
Min. bedgrootte
200 mm (Groot)
Geschatte printtijd
24 h
Software
Cura, PrusaSlicer of vergelijkbaar
Veelgestelde vragen
Welke 3D-printer is geschikt voor Wire Basket?
Elke FDM-printer zou goed overweg moeten kunnen met Wire Basket. Het is geprint op machines zoals Bambu Lab A1, Prusa MK4, Creality Ender 3, Anycubic Kobra. Een minimaal bouwvolume van 200 mm wordt aanbevolen.
Hoe lang duurt het om Wire Basket te printen?
Volgens de ontwerpaantekeningen duurt Wire Basket ongeveer 24 uur om te printen bij standaardinstellingen (laaghoogte 0,2 mm, vulling 15 %). De werkelijke printtijd varieert op basis van printersnelheid, laaghoogte en vullingsdichtheid.
In welk bestandsformaat is Wire Basket beschikbaar?
Wire Basket is beschikbaar in het formaat STEP, STL. Deze bestanden kunnen worden geopend en geslicet met gratis software zoals Cura, PrusaSlicer, Bambu Studio of OrcaSlicer voor FDM-printen, of ChiTuBox en Lychee Slicer voor resin-printen. De download wordt aangeboden via GrabCAD.
Is Wire Basket gratis te downloaden?
Ja, Wire Basket is gratis te downloaden via GrabCAD. Controleer altijd de licentie op het oorspronkelijke platform om commercieel gebruik, remixen en naamsvermelding te begrijpen.
Nog geen beoordelingen
Nog geen reacties – wees de eerste!

Vergelijkbare modellen

6 Suggesties
Feed Blog Slicer Kostenrekenmachine Zoeken op afbeelding Indienen Kontakt Discord ☕ Buy me a coffee
DE EN FR ES IT NL

Toevoegen aan collectie